Modo - aplikacja do tworzenia modeli 3D oraz inne narzędzie dostarczone przez The Foundry. Czym są te narzędzia, co można z nimi zrobić, do czego zostały użyte oraz jakie są koszty i możliwości oferowanych zestawów. Modo oraz python, co dzięki temu można osiągnąć, własny zestaw narzędzi (ang. Kit) i dostępne moduły. A także jakie są najczęściej spotykane problemy podczas tworzenia kit'ów oraz gdzie szukać pomocy, gdy już sami nie dajemy rady.
Kilka słów o tym, czym jest MicroPython i moje wrażenia z kodowania na niego. Co dzięki niemu można stworzyć, a do czego się nie nadaje. Czy jest wydajny i czy łatwo się z nim pracuje. Po prelekcjach będzie możliwość "własnoręcznie" wypróbować układ - wezmę ze sobą dwie płytki.
3 lata doświadczenia w programowaniu w Pythonie. Rok doświadczenia w PHP. Zainteresowania tworzeniem gier (teoria) od 4 lata, praktyczna ok roku. Uczestnik pierwszej edycji Game Dev School, mentor PyLadies, wykładowca django na WSNHiD w Poznaniu, prelegent na PyCon PL 2014, prowadzący warsztaty na akcji Python Has Power zorganizowanej przez STX Next.
Programuje zawodowo od 2 lat, w świecie Pythona od ponad pół roku. Z wykształcenia (i hobby) elektronik, nie boi się technologii niskopoziomowych. Jeśli akurat nie prokrastynuje - wieczory lubi spędzać z lutownicą w ręku lub na rowerze.
Daftcode to polski venture builder – spółka, która tworzy własne firmy technologiczne. Od fazy koncepcyjnej, przez budowę produktu, po skalowanie działalności. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań opartych o Data Science, Machine Learning, czy Blockchain Daftcode z powodzeniem zmienia śmiałe pomysły w szybko rozwijające się produkty i przedsiębiorstwa. W grupie Daftcode znajdują się m.in. Nethone – dostawca rozwiązań business intelligence bazujących na AI, Skriware – platforma edukacyjna wykorzystująca druk 3D do nauki umiejętności STEAM, Indoorway – twórca inteligentnych narzędzi do digitalizacji przestrzeni, Straal – dostawca rozwiązań płatniczych oraz Daftmobile - twórca gier i aplikacji mobilnych. Grupa Daftcode to także usługi B2B: m.in. digital product house EL Passion i agencja marketingowa Performante.
Łamiemy stereotypy, walczymy z przeciętnością i zarażamy optymizmem. Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem aplikacji webowych, dając naszym klientom miłość, jakość i wsparcie. Współtworzymy PyWaw i PyWaw Summit, angażujemy się w projekty pro bono i Open Source, jeździmy po świecie, żeby słuchać, przemawiać i "robić znajomych". Szukamy osób, których, tak jak nas, motywuje prawdziwa pasja oraz których talent i pozytywna postawa pomogą nam rozwijać zespół o rzadko spotykanej w tej części świata energii.
Webinterpret jest dostawcą oprogramowania które dzięki nowym technologiom i Internetowi czyni międzynarodowy handel łatwym i dostępnym. W uproszczeniu: oprogramowanie pobiera zawartość sklepu, tłumaczy opisy przedmiotów i umieszcza je na wielu platformach w różnych krajach i daje przez to do nich dostęp milionom potencjalnych klientów. Już teraz oprogramowanie firmy Webinterpret wspomaga międzynarodowy wzrost tysięcy sprzedawców. Jest ono używane przez Ebay i Amazon w celu zwiększenia międzynarodowej dostępności produktów.